Trofee

Pärl XI – Augustikuised punased vähipäevad

Palun klõpsake siia, et vaadata lähemalt Augustikuiseid Punaseid Vähipidusid Trofees Jahimajas majutub mõView full post »

Kanuumatkad

PÄRL X – Kanuumatkad Trofees

Palun klõpsake siia, et lugeda lähemalt kanuumatkade kohta Trofees Jahimajas majutub mõnusalt 50 inimest, üView full post »

Pärl IX – Talvepäevad

Palun klõpsake siia, et näha talvepäevade ajakava Trofees Trofeepäraste menüüdega võite tutvuda siin Jahimaja mView full post »

Pärl VIII – Lehest lumeni – seminarid Trofee Jahimajas

Trofee jahimajas on teil võimalus aastaringselt korraldada seminare.  Meie majapidamine asub ahvatlevatest lõView full post »

Pärl VII – Jõulud

Taas mööda läinud aastajagu päevi, üks pärl on jälle lisaks elu helmekees. Mis viis ta ära? Mida tõi ta kaasa?View full post »

Pärl VI – Sügisseminarid

Palun klõpsake siia, et näha sügisseminaride ajakava ja menüüd Seminaride korraldamise võimalustega saate tutvudaView full post »

Pärl V – Kampaania

Trofee tervitab Teid Kesk-Eestis, Pedja jõe kaldal ja on valminud 2008. aastal vana vesiveski kohale, mõeldesView full post »

Pärl IV – Suvepäevad

Palun klõpsake siia, et näha suve Trofees Suvepäevade korraldamise võimalustega saate tutvuda siin   JahimajaView full post »

Pärl III – Suveseminarid

Trofee jahimajas on teil võimalus aastaringselt korraldada oma tublidele töökaaslastele rõõmus kahepäevane süView full post »